MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9111554
nr 911 1554
Karmstolar
1 par + 1 par stolar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:54:25
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr